Hakkımızda Tavaf Tavaf Turizm; profesyonel hizmet anlayışı, yetenekli, tecrübeli ve yaygın kadrosu ile “yüksek kalite, uygun fiyat” prensibi çerçevesinde uzun yıllardır Hac ve Umre yapma imkânı sunmaktadır. Firmamız modern dünyanın imkânlarından en iyi şekilde istifade ederek bütün Dünya Müslümanlarına usulüne uygun Hac ve Umre yapma imkânı sunmaktan iftihar eder. Tavaf Turizm bir süredir,Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TURSAB) üyesi, A Grubu Seyahat Acentası olarak hizmet vermektedir. Hac & Umre organizasyonunun yanında Uçak Bileti, Vize Hizmetleri, İslâmi Tatil Otelleri ve düzenlemiş olduğu yurt içi ve yurt dışı Kültürel Turları da, dini, kültürel ve manevi değerlerimizi en iyi şekilde temsil etmektedir. A grubu seyahat acentesi belgesine sahip firmamız yurt içi ve yurt dışı bütün dünya ülkelerine bilet satma ve tur organizasyonu yapabilme stratejisine sahiptir. Tavaf Turizm, Türkiye ve Suudi Arabistan’da oluşturduğu uzman ekibiyle, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Suudi Arabistan Hac Bakanlığı, IATA ve TÜRSAB ’dan aldığı yetki belgeleri ile resmi işlerini ve hizmetlerini devam ettirmektedir. Tavaf Turizm, İstanbul /Fatih Merkezli olmakla beraber, Yalova’da ve Türkiye’nin birçok yerinde anlaşmalı Temsilcilikleriyle hizmet vermektedir. Müşterilerine daha yakın olmak için Türkiye genelinde temsilci ve Bayileri ile birlikte her türlü seyahat organizasyonu yapan bir firma konumunda çalışmalarını da devam etmektedir.

MİSYONUMUZ
Tavaf Turizm İnanç Turizmi sektöründe, Hac ve Umre gibi kutsal ibadetlerin, Ehli Sünnet hassasiyetlerini ve Hak’kın rızasını göz önünde bulundurarak çok kıymetli hoca efendiler nezaretinde, eksiksiz bir şekilde yapılmasını sağlamak için azami gayret içerisindedir. Bunu yaparken dostlarımızın beklentilerini, rahatlığını ve memnuniyetini de önemseyen bir anlayışa sahiptir. Tavaf Turizm ailesi gerek Hac ve Umre’ ye, gerekse yurt içi ve yurt dışı İslami Tatil Otelleri ve Kültür Turlarına bu duygu ve düşüncelerini taşımak için çalışmaktadır. Dünyanın her tarafından, hac ve umre yapmak isteyen Müslümanlara, sünnet-i seniyyeye en uygun şekilde bu ibadeti yapma imkanını sunmak.

VİZYONUMUZ
Tavaf Turizm yenilikçi, ilkeli, sorumlu, hizmeti ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımıyla 2023’te sektörün öncü turizm firmalarından birisi olmak için gayret etmektedir. Modern dünyanın imkanlarından, en iyi şekilde istifade ederek, ama sahabe-i kiramın hayatını unutmadan, yüksek ilmi değerlere sahip ehil tecrübeli rehber kadromuzla, yüksek organize gücü ve hizmet anlayışı ile, dünya standartlarında referans bir turizm firması olmak. Tavaf Turizm olarak vizyonumuz, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler oluşturarak müslümanların kutsal görevlerinde kendilerine destek vermek ve bu alanda lider bir kuruluş olmaktır.